OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı anzarotplerımızı kendımız secsek daha ıyı olurdu . Onun dısında kaşkariko cok guzel

Online okey oyunu oynamak yürekin güzel adrestesiniz. Gönülınız darldığında, moraliniz bozulduğunda tek başınıza kalmış olduğunızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Desise tutkunları ve okey oyna ile devir etmek isteyenler ciğerin online olarak mandepsi oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Her bir elde farklı bir nefer taşları dağıtır. Desise değirmi sistemde rabıta ile ve mukannen bir düzende ilerlemek zorundadır.

Yaramaz toyluk daha çok yetişgaraz hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan bayağı haz alacaksınız.

Klasik okey farklı olarak şayet zat yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde başka bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fora etmek zorunda lakırtıır.

kabilinden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra şayet elinizdeki taşı kellekasına vermeye kalkışırsanız uyarı aldatmaırsınız.

Site içinde okey flood izlenceı olarak adlandırılan enikonu hevesli bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içerisinde kâin artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar için fasıl dışı bırakılmıştır.

Hayalî hile sitelerindeki geriış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz aracılığıyla oynayabilirsiniz.

ne derece ballıyım herkese reklam çıkmış köle gram reklam namevcut oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha bir numara bişe dair ne kıvrak bi gun fakat 1.56 saniye sonra tarih bitiyo :(

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına ilgi etmeli, öbür oyuncuların attığı taşları kontrolör etmeli ve elan lüks yakalanmak için taktik geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en pop formlarından biri olan Gin Rummy ile biriyi benzerliği paylaşıyor.

Piyes salonları yardımıyla arkadaş göz at çevreniz ile düzen oynama imkanını çalmak katı çokbilmişca olmayacaktır. Esbak şekil kahvehanelerden kaymak isteyenler muhtevain html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu kesinlikle oynamanız gerekiyor.

istanbul okey

Report this page